Tank Temizliği ve Atık Ayrıştırma Makineleri

Tank Temizliği ve Atık Ayrıştırma Makineleri    

Hava tahrikli akaryakıt tank temizleme makinesi,  pnömatik yönlendirme valfi, kılavuz ve tank dibinde dolaştırılan hortum tank temizliği faaliyetlerini yerine getirmek amacıyla kullanılmaktadır. Temizlik sonrasında varillere çekilen atıklar, ex-proof ayrıştırma cihazı ile su ve tortulu partiküllerinden ayrılarak temiz yakıtın israf olmasının önüne geçilmektedir.

Tüm bakım araçlarına internet destekli bilgisayarlar uyumlu yazıcı yerleştirilmiştir. Akaryakıt istasyonunda  veri bankası üzerinden doldurulan 900’ün üzerindeki soru, internet bağlantısı ile anında merkez surver’a gönderilmekte ve yazıcı bağlantısı ile akaryakıt istasyonunda formların matbu kopyaları yazdırılmaktadır.

Bu konuda firma bazlı çözümler sunabilme kabiliyetine sahibiz. Soru listesine yapılacak kolayca yapılabilecek soru eklemeleri ile istenilen her sorunun cevabını sahadan anında alabilecek bir sisteme sahibiz. Bu sayede 2015 yılında yaşanacak dönüşümlerde firmaların bünyelerine katmayı planladıkları istasyonlara yaptıracakları bizim survey diye nitelendirdiğimiz keşiflerin hızlı ve etkili bir şekilde yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi İçin;

Akaryakıt tank temizliği ve ayrıştırma makineleri

Akaryakıt tank temizleme ve ayrıştırma

Etiket(ler): , , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.